Dělám čím dál tím více to, co mě baví a v čem vidím a nalézám smysl. Zimní polovinu roku žiji na Kanárských ostrovech, kterým patří mé srdce a letní polovinu roku v Čechách, které miluji stejnětak.. Za poslední necelý rok se můj život od základu změnil a tato změna by mohla mít v erbu tato slova: šílené nápady (které se nakonec vyplnili - protože jsem jim uvěřil) a internet, díky kterému jsem je realizoval.. Více o tom povídám tady:

 

  3D COVER jak-se-jednou-pro-vždy-zbavit-bolesti-zad - banner  

 

Před 12 lety jsem trpěl se zády jak pes. Medicína nabídla jen pilulky a že prý si mám na bolest zvyknout.. No tak to není úplně můj přístup.. Takže jsem si byl nucen poradit si sám.. Což se bohudíky podařilo a vše sem sepsal v rámci svého projektu Jak se jednou pro vždy svépomocí  zbavit bolesti zad. Kromě toho masíruji.     

 

 

 

Hraji improvizované divadlo většinou jakožto Skřítek nabádající lidi k veselejšímu, hravějšímu a pokornějšímu životu..      

Hraji na píšťaly koncovky, šamanské bubny, chřestidla a další přirozeně znějící nástroje a prodávám je..  V tuto chvíli se zaměřuji na vytváření webových stránek a startování webových projektů jako je tento pro několik svých přátel.. Pořádám setkání s těmito nástroji a rozjímáním v přírodě.. Též vytvořím hudební doprovod událostí rozličných - výstavy, vernisáže, pohřby,...

Šířím do světa překrásné ručně vyráběné indiánské výrobky 

Cestuji po silových místech Matky Země