DAVÍDŮV PŘÍBĚH?

PRVNÍ POKUS: Děloha. Náručí. Kolébka. Kočárek. Školka. Základka. Gympl. Vejška. Doktorát. 3 práce. "Úůůůůůů!!" - KŘUP!!! :((

Hmm.., takže ZNOVA a JINAK: Kanárské ostrovy. Poklidné tvoření. Karavan u moře. :))

TAKHLE jsem vyměnil za 180 dnů životní kolotoč a kancelář v Praze za rozjímání na Kanárech.

Stáhni si ebook a zjisti, jak bys mohl něco podobného uskutečnit i Ty.

10 let jsem pracoval jako šílenec a někdy se podle toho asi i choval. Došel jsem do bodu, kdy jsem jasně uviděl, že je potřeba vše změnit. Všichni jako by na poslední chvíli nastupovali do vlaku, aby jim neujel. Já z rychlíku vystoupil..

Své aktivity jsem přestěhoval na internet a sebe na půl roku k rozjímání a tvoření na Kanárské ostrovy. NAPROSTO MĚ TO PROMĚNILO. Nyní se odvažuji říci, že to bylo nejlepší rozhodnutí v jeho životě. Ale pozor, nečekej pohádkový příběh, kdy se vše stalo samo. Máknul jsem si - především vnitřně.

Mým záměrem je žít maximálně jednoduše. Dalek potřebování a chtění toho a onoho a ještě dalšího a dalšího. Pracuji na tom, abych Ti tyto cesty mohl ukázat..

Více najdeš v článcích a především v eBooku Jak proměnit krysí závod v poklidné žití (v teplých krajích), který si můžeš ZDARMA stáhnout po vložení emailu do formuláře vpravo nahoře na stránce.