Informace, které sis vyžádal, jsou již na cestě k Tobě.. Email by měl dorazit do Tvé emailové schránky nejdéle do půl hodiny :) Pro bezchybné doručení emailu můžeš vložit mou adresu Davido@DavidoChab.cz do svého adresáře nebo na whitelist svého poštovního klienta.
 
Pokud bys email nedostal, prosím zkontroluj svou spamovou složku. Pokud používáš Gmail, zkontroluj též složku s doručnou poštou "Promo akce". Pokud by se můj email doručil tam, přetáhni jej do složky "Primární" (doručená pošta). Tak již ode mne žádný email nezmeškáš..
 
V rámci emailového klienta na Seznamu (seznam.cz, email.cz, post.cz, stream.cz) mohou být moje zprávy doručovány do Hromadných zpráv. Seznam totiž bez upozornění hází automatické zprávy do složky Hromadné zprávy (i když jsi se k jejich odběru přihlásil). Vypnout se to dá v Nastavení (ikona ozubeného kolečka nahoře napravo) - Čtení zpráv - Hromadné zprávy - zrušit zakliknutí Doručování hromadných zpráv do složky Hromadné.
 
Kliknutím na To se mi líbí vpravo od tohoto textu se jako dalších několik set lidí můžeš přidat ke sledování Facebookové stránky Davído - život jinak a sledovat videa a příspěvky o tom, že se dá žít docela jinak - třeba se vším komfortem 100 metrů od přírodní pláže, s náklady 3000 Kč na měsíc.
 
Tvá emailová adresa je v dobrých rukou.. Budu se snažit Ti posílat pouze informace, o kterých si myslím, že by Tě mohly zajímat... Nyní můžeš pokračovat na články nebo se podívat, čím se zabývám :) Přeji krásný a požehnaný den.. :)