Jsi si vědom svého daru, aneb umím nebo neumím? – čti níže

Chci Tě teď inspirovat skrze příběh a video.. Měl jsem možnost slyšet zpívat mladou ženu.. Jak jsem to viděl já a mnoho ostatních, bylo to úžasné a prostě nádherné.. Její hlas jsem vnímal jako velký dar, kterého se jí dostalo.. Jaké bylo moje překvapení, když mi řekla, že se zpívat před lidmi stydí, že ještě před nedávnem nikdy před nikým nezpívala a že si není jistá, že je to dost dobré..

Nemohl jsem jinak, než jí podat docela jiný obraz reality.. Pro mne byla a je úžasnou zpěvačkou se zlatem v hrdle.. Chvíli trvalo, než uvěřila, že to myslím vážně.. Poprosil jsem jí, zda bych mohl její zpěv natočit a pak ho ukázat jí i světu.. Zprvu se zdráhala, pak ale svolila a tak to nyní naplňuji..

Jak to tak přijde, že je pro nás tak těžké projevit to nejpřirozenější, před čím si ostatní sedají na zadek?

A proč to celé pro Tebe píšu? – Níže ve videu sám posuď, jestli se má slečna stydět, anebo by to raději měla rozjet na plné čáře a zpívat a zpívat a zpívat..

Ale především pak je tu druhá polovina celé této záležitosti – Jak je to s Tebou? Víš o tom svém daru? Jsi ochoten ho ukázat světu? Pokud ne, uděláš s tím něco? 🙂

Inspirovat se můžeš též mojim ebookem, který je ke stažení, když projdeš formulářem napravo nahoře na stránce..

A tedy už je to video..


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.