Mysl nás šálí, aneb nejsou 3 jako 3

Co je možné a co není možné?.. Co svedeme a co nesvedeme?.. Půjde to nebo nepůjde?..

Chtěl bych Tě nyní inspirovat a ukázat Ti, že vše je leckdy mnohem jednodušší, než se na první pohled zdá.. Experimentálně ověřeno: je to tím jednodušší, čím více jsi ochoten to doopravdy ZKUSIT, UDĚLAT!!

Závisí totiž na tom, co si o dané věci myslíš.. Když jsem viděl chodit kamaráda po slackline (páska natažená mezi dvěma stromy), hlava mi říkala, že je to možné, ale musí se to opravdu dlouho trénovat a Milan že je na to prostě šikovný a proto mu to jde.. Nepředpokládal jsem, že by to snad mohlo takhle jít i mně.. Když jsem to tedy tak trochu zkoušel, Milan mi dělal oporu, já se ho držel a já z lajny neustále padal.. Motivace DOOPRAVDY SE TO NAUČIT BYLA v podstatě NULOVÁ..

Střih… ————-

Pak se ale událo cosi, co mě přimělo se slacklinou zabývat doopravdy a najednou jsem věděl, že se to SKUTEČNĚ chci naučit.. Že ji chci PŘEJÍT.. Půjčil jsem si ji od Milana, natáhl na zahradě mezi dva stromy.. Hlava říkala, že když budu denně hodinu trénovat, přejdu ji za 3 týdny a začali jsme s Ivet trénovat..

Se třemi týdny jsem byl vedle jak ta jedle.. Sedm metrů po lajně jsme oba přešli (otestováno na dvou lidech nezávisle) za mnohem kratší dobu a na to se podívej ve videu:

*

*
Když mi Milan říkal, že je to opravdu snadné, nezapadalo to do mojich představ a nemohl jsem tomu uvěřit.. Až když jsem to zkusil, zažil jsem obrovské překvapení v podobě snadnosti chození po lajně.. Proč ale toto celé? – je to tak se vším.. Úplně se vším.. :))

Chceš-li články či videa ode mne vídat pravidelně, zadej svůj email do formuláře níže. Já Tě emailem upozorním, až vložím další video nebo článek.. 😉

Za případné sdílení, šíření, komentář či názor moc děkuji..


Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.