ŽIVÍ MĚ TO, CO MĚ BAVÍ

                          A PRACUJI PÁR HODIN DENNĚ

            JAK TO? UMÍM TO HOOODNĚ DOBŘE S FACEBOOKEM!! (A WEBEM)

... a Ty si níže přečti, proč se to přijít naučit také... ;)

NAUČ SE TOHLE SPECIÁLNÍ KNOWHOW NA 
ŽIVÉM DVOUDENNÍM WORKSHOPU, PROTOŽE...

 

 • UMÍ DOSTAT FB PŘÍSPĚVEK ZA 4 DNY KE 135 000 LIDEM. ZA CENU 0 Kč!!!
  Ano, to se skutečně povedlo. A ano, lidi, co školí FB nad tím nevěřícně kroutili hlavou. Prodal jsem takto dům. Realitka sehnala za půl roku jednoho kupce, který trval na snížení ceny o 25%. Pomocí FB jsem sehnal za týden seznam 25 lidí, kteří chtěli na prohlídku a ve finále se cena dražila směrem nahoru ;)
 • DOKÁŽE Z 1 Kč VLOŽENÉ DO FB REKLAMY VYTVOŘIT ZISK 12 Kč
  I toto jsem vyzkoušel. Investice 500 Kč během 5 dní a do 2 týdnů se vrátily jako ZISK 6000 Kč. Matadoři Facebooku učí, že 4 Kč zpět je naprostá bomba. Znám člověka, který umí z 1 Kč i 20 Kč zpět (u toho jsem se to učil), ale sedí u toho v jednom kuse. A to já nechci. A Ty zřejmě také ne ;)
 • UMOŽNÍ TI ZA REKLAMU PLATIT MINIMUM
  Učí se, že 2,5 Kč za proklik na web je dobrá cena. No, zvládnul jsem i reklamy za 0,48 Kč za klik. V některých dnech to bylo jen 0,18 haléřů - ale to bylo špatné počasí. Fakt, může za to počasí a já Ti řeknu jak to spolu dost zásadně souvisí ;)
 • ZVLÁDNE REKLAMU, PŘES KTEROU SE PROKLIKNE NA TVŮJ WEB 14% (anebo 17%) LIDÍ, KTERÝM SE ZOBRAZÍ.
  To není málo. To je opravdu hodně. Což poznáš už brzo sám/a, až budeš štelovat svoje vlastní reklamy ;)
 • TI DO DATABÁZE MŮŽE PŘISTÁT ZA 4 TÝDNY 9000 RELEVANTNÍCH KONTAKTŮ.
  Tak, aby Tě to nestálo ani korunu. Lépe řečeno, aby Ti to vydělalo na fakturu od Facebooku ještě dříve než než Ti ji Facebook vystaví ;) Jo, i tohle je realita. V prvních dnech této divoké kampaně se mi do databáze registrovalo i 378 lidí denně! Pak už "JEN" kolem 150-200.
 • PÁR ZMĚNAMI NA WEBU LZE ZÍSKAT 6x VÍCE EMAILŮ, KTERÉ TI ZANECHAJÍ JEHO NÁVŠTĚVNÍCI.
  Původní verze webu získávala emailový kontakt od 4% návštěvníků. Nová verze po pár úpravách od 24% z nich. Podrobně Ti vysvětlím, co je těch pár detailů, které dělají ten propastný rozdíl.
 • FUGUJE TO JAK PRO FYZICKÉ, TAK ON-LINE PRODUKTY.
  Ozkoušeno s velmi dobrými výsledky jak s hudebními nástroji, živými semináři, tak on-line kurzem ;)

TADY SI TO PROHLÉDNI MODRÉ, ČERNÉ A BAREVNÉ NA BÍLÉM:

135 000 zobrazení za 4 dny

0,48 Kč za proklik a        14% prokliků na web

Za jediný den mi dávalo svůj email až 378 lidí.    Poté už "pouze" 150 - 200.

A TAKTO BYCHOM MOHLI POKRAČOVAT DÁLE...

Není však třeba. Buď už teď vidíš, že TOHLE PROSTĚ MAKÁ, je v tom pro Tvůj život obrovský potenciál a chceš se to také naučit. Anebo ne a to je také dobře.

Toto know how mi umožňuje žít 8 měsíců v roce na Kanárských ostrovech, DĚLAT TO, CO MNE BAVÍ A PRACOVAT POUHÉ 2 HODINY DENNĚ. A TO JE TEN HLAVNÍ DŮVOD, PROČ TO DĚLÁM.

Pozn.: Pravda, jsou i dny, kdy pracuji 10 hodin, protože buším do klávesnice a připravuji pro Tebe např. tento workshop ;)

KDY A KDE? Pondělí a úterý 13.-14. DUBNA 2019 v PRAZE.
Podrobné informace o prostoru Ti pošlu později emailem.

NAUČÍM TĚ TO VŠECHNO NAKLIKAT A NASTAVIT.

A HLAVNĚ TI ŘEKNU, PROČ ZROVNA TAK A NE JINAK

... abys neproseděl/a mládí u PC. Tak jako já.. ;(

Takže ode mne nečekej škrobenou prezentaci ve skvělým designu. To je úplně k ničemu. Dostaneš dvoudenní nalejvárnu, kdy Tě bude bolet ruka, jak budeš mydlit poznámky a klikat svojí vlastní (úspěšnou) reklamu.

FUNGUJE TO TŘEBA I TAKHLE...

Michal dostal ode mne 3 hodinovou nalejvárnu. Zařídil se podle ní. Za 2 roky získal 29x !!! VÍCE FANOUŠKŮ na své stránce (ze 700 na 20 400). To důležité ovšem je, že na Michalovi autorská čtení teď chodí desítky lidí, namísto 4-5 lidí. A jeho knihy se kupují mnohokrát více. Tedy se živí tím co ho baví.

KOLIK TO BUDE KOŠTOVAT?

Tebe teď samozřejmě zajímá, jaká je cena tohoto dvoudenního setkání, kde do účastníků našlapu to nejlepší, co vím a na FB umím. Ale prvně si poslechni pár čísel ze zákulisí ;)

DO TOHOTO KNOW-HOW jsem investoval přes 280 000 Kč (no dobře spíš 350 000 Kč, když do toho započítám i peníze, které jsem projel tím, že mi reklama nefungovala). To je ovšem ta levnější část celé této legrace.

Ta hlavní položka je ČAS: stálo mě to v posledních 6 letech přes 372 000 minut, tj. 6200 pracovních hodin čili 24 měsíců, anebo ještě jinak - PŘES 2 ROKY SVÉHO ŽIVOTA. Kdyby byla hodina jen za 200 Kč (i když si cením času, který jsem pro tento život dostal, mnohem více).. no ty kráso! - to by byla pálka.

Jasně, školení o Facebooku a sociálních sítích je spousta. Sám jsem jich v rámci tříletého samostudia sociálních sítí nějakých 2 takových absolvoval. Jenže tam je téměř bez výjimky pouze teorie. Pak otevřeš FB reklamní účet a nevíš, co máš jak nastavit. Zkrátka se do toho nepustíš, protože nevíš jak. Anebo potřebuješ několik měsíců na to, aby ses s tím pořádně naučil/a.

TENTO WORKSHOP JE VŠAK PRAKTICKÝ. JDE O SOUHRN TĚCH NEJVĚTŠÍCH VYCHYTÁVEK Z 25 RŮZNÝCH KURZŮ (z oblasti sociálních sítí - především Facebooku a Youtube, emailmarketingu, blogování, tvorby webových stránek, copywritingu,...), KTERÉ JSEM OZKOUŠEL A UVEDL DO PRAXE.

Ovšem investice se nanejvýš vyplatila - přináší mi dříve naprosto netušenou svobodu. A tu prostě nikde nekoupíš ;)

CENA TEDY JE...

10 000 Kč

Může se Ti to zdát hodně, ale ve skutečnosti je to TAK AKORÁT (spíše málo).
A hned Ti vysvětlím proč - jen si to přečti ;)

 1. Osvojíš si praktiky, které NÁSOBÍ efektivitu Tvého počínání na internetu. Třeba i 10x, když budeš šikovný/á. A tedy i Tvé příjmy a volný čas.
 2. Kdyby byla cena 3000 Kč, proš(e)l/a bys tím a MOŽNÁ to zkusil/a. A o to tu nejde. Buď do toho jdi naplno, anebo to ani nemá smysl zkoušet. Jen bys tím ztratil/a čas a energii. Tohle je pro toho, kdo ví, že je tohle pro něj cesta.
 3. Bude nás tam jen pár. To abych mohl zaručit HODNĚ INDIVIDULÁNÍ PŘÍSTUP. Budu Ti radit s konkrétními záležitostmi, týkajícími se Tvé situace.
 4. Za cenu 10 000 Kč bude Tvá mysl neustále ve střehu. Protože každá minuta Ti bude do slova a do písmene "drahá".
 5. Tahle investice se Ti může vrátit již za 1 týden, když s ní dobře naložíš. Pak už jsi jen v plusu.
 6. Nečekej ale, že se to stane samo. Ano, zodpovědnost bude na tobě. Ty budeš muset máknout ;)

...A HLAVNĚ: NESEŠ NULOVÉ RIZIKO...

Za tím, co říkám, si plně stojím. Vím, že to maká. Mám to ozkoušené. Pokud bys nebyl/a spokojen/a, máš 14 dnů po skončení kurzu na to, abys požádal/a o své peníze zpět. Pak Ti je vrátím v plné výši. Může se to stát. Také jsem v jednom kurzu požádal o vrácení peněz. Nebylo tam pro mne nic nového. Ale to se Ti tady asi nestane.. ;)